Pop Evil - "Gdzie zjemy dobre pierogi?"


Nick Fuelling - gitarzysta zespołu Pop Evil odpowiada na kilka pytań związanych z występem jako support przed Five Finger Death Punch. Koncert odbędzie się 12 marca w warszawskiej Stodole.

Witaj Nick, nie możemy doczekać się Waszego koncertu tutaj w Polsce. Przygotowaliśmy kilka pytań , chcemy dowiedzieć się więcej o Tobie, o zespole oraz o muzyce z którą do nas przyjeżdżacie. W Warszawie zagracie 12 marca przed Five Finger Death Punch. To Wasza pierwsza europejska trasa, jak się czujecie, jesteście podekscytowani, obawiacie się czegoś?

Nick Fuelling:Tak to nasza pierwsza europejska trasa! Na pewno cieszy nas to, że mamy okazję zagrać pierwsze prawdziwe koncerty w Europie. Kręciliśmy "Onyx Trilogy" w Szwecji i było świetnie więc nie możemy się doczekać, aby zobaczyć więcej z tego, co Europa ma do zaoferowania. Nie powiedziałbym, że się czegoś obawiamy. Największą trudnością ta trasie będzie ograniczony kontakt z naszymi rodzinami i przyjaciółmi, zmiana czasu i takie przyziemne sprawy.

Czy z Five Finger Death Punch znacie się dobrze, graliście już razem?

Tak, chłopaki z Five Finger Death Punch to nasi kumple! Graliśmy już razem na trasie po USA w lecie 2012, było niesamowicie. Dużo dat, wyprzedane koncerty, tłumy fanów... Po całej trasie pozostaliśmy w kontakcie i teraz znowu będziemy mieli okazją stanąć wspólnie na scenie, tym razem za oceanem!

Jak opisałbyś muzykę, którą tworzycie?

Nazwałbym ją hard rockiem z odrobiną metalu. Nasza muzyka to zarazem ciężkie gitarowe brzmienia, które napędzają energię tłumu na koncertach, ale nie tylko. Nie boimy się grać kawałków, które skłaniają do refleksji, które poruszają poważne tematy, pomagają ludziom swoim przesłaniem.

Rozumiem, a Wy czego słuchacie? Co znajdziemy na Waszych Ipodach?

Mamy tendencję do posiadania dość zróżnicowanej kolekcji muzycznej. Na pewno z przewagą metalu i hard rocka, w tym kawałki naszych kumpli z Five Finger Death Punch. Pewnie się zdziwisz ale mamy też sporo jazzu, popu, muzyki elektronicznej... Wierzymy, że słuchanie szerszego zakresu gatunków muzycznych otwiera kilka różnych kierunków twórczych, które pozwalają Ci lepiej tworzyć, pisać, szukać nowych inspiracji.

Zdecydowanie dobry kawałek jest dobry niezależnie od stylu. Planujecie wydać swój album "Onyx" w maju, Europa czeka, więc co tam znajdziemy czego możemy się spodziewać?

Dla europejskiej wersji "Onyx", robimy coś specjalnego. Dodamy kilka naszych ulubionych kawałków z ostatniego albumu "War Of Angels". Wierzymy, że "Onyx" będzie naszym najlepszy albumem do tej pory. Jesteśmy podekscytowani, że nasi słuchacze w Europie będą mogli usłyszeć nowe kawałki i wrócić do niektórych hitów z poprzedniej płyty.

Jestem pewna, że jako zespół macie różne wpływy i wizje, jeśli chodzi o twórczość muzyczną. Jestem ciekawa który z artystów może bandów inspiruje Was najbardziej?

Tak zdecydowanie nasze wizje i wpływy są bardzo zróżnicowane. Myślę jednak, że największymi idolami będą prawdopodobnie dla nas wszystkich zespoły jak Led Zeppelin, Pearl Jam, Pantera, Metallica, The Black Crows, Black Sabbath, Aerosmith etcetera. Ile masz czasu? Mogę jeszcze wymieniać (śmiech)

No dobra a z kim chcielibyście ruszyć w trasę?

Z kim byśmy nie chcieli!? (śmiech) A tak na serio... to bardzo lubimy grać z wieloma kapelami to niesamowite doświadczenie. Kto byłby na szczycie naszej listy... myślę, że Alice In Chains. Jeden z tych zespołów, które przetrwały próbę czasu. Zespół który nie zawiódł swoich fanów jeszcze żadnym kawałkiem, żadnym albumem czy koncertem.

Dziękujemy Wam za poświęcony czas, nie możemy doczekać się koncertu i albumu! Czy jest coś, co chciałbyś powiedzieć swoim fanom tutaj w Polsce?

Po pierwsze to chcemy wszyscy wiedzieć gdzie zjemy dobre pierogi w Warszawie!!? A po drugie to my też nie możemy się doczekać tego koncertu, będzie moc, damy z siebie wszystko! Do zobaczenia!


Autor: Live Nation

Data dodania: 01.03.2014 r.© https://www.METALSIDE.pl 2000 - 2024 r.
Nie używaj żadnych materiałów z tej strony bez zgody autorów!