1. Of The Angel And His Orison
2. Inferludium
3. One Is The Truth And The Truth Is The OneNeolith na "Iter Ad Inferni" zapowiada swoją duża płytę "Infernalism", która będzie miała swoja premierę niebawem. Program tego "singla" to zaledwie trzy kompozycje, w tym jedna króciutka instrumentalna miniaturka ("Inferludium"). Tym samym bardziej skupimy się na dwóch pozostałych numerach.

"Of The Angel And His Orison" i "One Is The Truth And The Truth Is The One" (co za tytuł!) to kawał solidnego black/death metalu. Pierwsza kompozycja to szalona jazda od początku do końca. Pełno blastów, szybkiego tempa i tzw. młócki. Drugi numer jest troszkę mniej opętany, więcej w nim "spokoju". Oczywiście to wszystko trzeba brać przez pryzmat zespołu i tego jaką muzykę gra. To jest black/death metal i tutaj proporcje są całkiem inne.

Jak wspomniałem wcześniej to jest zapowiedź dużego wydawnictwa, taki przedsmak, teaser. Na płytę zespołu Neolith fani czekają od 2010 roku i te dwa (no 3 numery) mają pokazać czego można się spodziewać w bliskiej przyszłości. Jeśli te dwa pełnoprawne numery są w pełnie reprezentatywne dla całości (a mniemam, że tak właśnie jest) to oczekujący dużej płyty mogą spać i czekać spokojnie, bo będzie dobrze.

I to by było tyle z mojej strony. Nie zamierzam wgłębiać się i rozkładać na czynniki pierwsze tych numerów. Nie o to przecież chodzi. Jeszcze tyko "chwila" i "Infernalism" pojawi się na sklepowych półkach.

Piotr "gumbyy" Legieć / [ 06.03.2013 ]
brak recenzji

Nick:  E-mail:  Treść komentarza:  Suma 2 i 3 =
Neolith
Iter Ad Inferni

Neolith - 2012 r.
-/10brak recenzji© https://METALSIDE.pl 2000 - 2024 r.
Nie używaj żadnych materiałów z tej strony bez zgody autorów!