DVD

 »» Tank - War Machine Live

Brytyjska formacja Tank po dosyć dobrze przyjętych albumach "War Machine" z 2010 roku i dwa lata starszym "War Nation" postanowiła zarejestrować koncert na potrzeby DVD. Wybór padł na warszawski klub Stodoła i 9 marca nagrano główne danie w karcie "War Machine Live". Jest to pierwsze DVD w historii tego zespołu, więc zupełnie nie dziwi koncertowa setlista. Tank zaprezentował tego dnia kilka nowych kompozycji ("Phoenix Rising", "Don't Dream In The Dark" czy "Judgement Day"), jednak to te starsze numery są tutaj solą i pieprzem. Taki "This Means War" otwierający koncert od razu wysoko ustawia poprzeczkę. Oczywiście nie mogło zabraknąć numerów takich jak "Honour And Blood", "Power Of The Hunter", czy starocia "(He Fell In Love With A) Stormtrooper".

Tank na żywo to kawał świetnie zagranego NWOBHM. Sporo w tym wszystkim luzu, radości i dobrej zabawy. Doogie White dosyć szybko załapał kontakt z publiką i zabawa trwa na całego. Może nie ma tutaj jakiejś szałowej oprawy, wielkich fajerwerków i bogatej produkcji scenicznej. Przemawia raczej energia bijąca ze sceny i zaangażowanie muzyków. Przekaz jest dosyć prosty - to muzyka jest tutaj najważniejsza. I nie sposób z tym się nie zgodzić. Na pewno fani (ci starsi i ci nowsi) będą zadowoleni.

W dodatkach mamy teledyski, wywiady z muzykami, zdjęcia, tapety itp. itd. Ponadto jest też zapis niespełna 25 minut koncertu z Metal Hammer Festival z 2011 roku, oraz reportaż z ze studia i trasy.

Tracklista:

01. This Means War
02. Judgement Day
03. Echoes Of A Distant Battle
04. Phoenix Rising
05. Feast Of The Devil
06. Honour And Blood
07. Great Expectations
08. T.W.D.A.M.O
09. Don't Dream In The Dark
10. Power Of The Hunter
11. (He Fell In Love With A) Stormtrooper
12. The War Drags Ever On

Bonusy video:
"War Nation" video
Interview With Mick Tucker, Cliff Evans, And Doogie White
Live At Metal Hammer Festival 2011
At The Studio / On The Road

Dodatki:
Galeria zdjęć
Biografia
Dyskografia
Tapety

Premiera: 12.11.2012 r.
Wydawca: Metal Mind Productions


  Dodał: Gumbyy [ 12-12-2012 | 14:06 ]© https://www.METALSIDE.pl 2000 - 2024 r.
Nie używaj żadnych materiałów z tej strony bez zgody autorów!