»» KK's Priest odwołuje i... ogłasza koncert w Polsce


Firma Metal Mind Productions z przykrością informuje o odwołaniu koncertu KK's Priest, który miał odbyć się 13 lipca we wrocławskim klubie A2. Wszystkie bilety zakupione na to wydarzenie można zwracać w punktach, w których zostały nabyte. Fanów heavy metalu jednak uspokajamy: dowodzona przez dwóch byłych członków Judas Priest formacja nie tylko pojawi się w naszym kraju, ale nawet i w tym samym terminie. Pałeczkę przejęła firma Knock Out Productions i dzięki nim KK's Priest wystąpi w Krakowie w ramach promocji swojej ostatniej płyty "The Sinner Rides Again". Supportujące ich Dieth rozpocznie koncertowy wieczór prezentując zeszłoroczny krążek "To Hell and Back".

KK's Priest to nie tylko wejście K.K. Downinga w świat solowej działalności na metalowym gruncie. To także pojednanie z Timem "Ripperem" Owensem, który w latach 90. i zerowych frontował Judas Priest. W przypadku obu artystów widać, że zgoda buduje, bo płyty KK's Priest koszą równo - jeśli szukacie idealnie przyrządzonego heavy metalu, trafiliście pod właściwy adres. Znajdziecie tu epicką atmosferę, tonę twardzielskich riffów - wystrzeliwanych jeden po drugim - klasycznie metalowe galopady, oczywiście świetny wokal i refreny stworzone do skandowania z całym zespołem. Jak do tej pory grupa zaprezentowała światu dwa krążki, jeden lepszy od drugiego, wypełnione po brzegi hitami. Zresztą... czy jest się czemu dziwić? Mowa o projekcie człowieka odpowiedzialnego za riffy z klasyków rzędu "British Steel", "Defenders of the Faith" czy "Screaming for Vengeance". Jak mu nie ufać?

Co się stanie, gdy wrzucimy na pokład wieloletniego członka Megadeth, perkusistę mającego w CV choćby Decapitated i gitarzystę Entombed A.D.? Odpowiadamy - same dobroci. Dieth miesza najlepsze cechy death i thrash metalu, powalając nie tylko agresją, lecz i doświadczeniem. Ojciec projektu, Dave Ellefson, proponuje jak zawsze zgrabne oraz chłoszczące linie basu. Guilherme Miranda dysponuje piorunującym rykiem i odpowiednio surowymi riffami. Michał Łysejko z kolei bezproblemowo niesie to wszystko na swoich barkach od strony rytmicznej. Tercet spisuje się świetnie i w studiu, i na żywo.

Kiedy: 13 lipca (sobota) 2024 roku.
Gdzie: Kraków, Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1.
Bilety: 149 zł - przedsprzedaż, 160 zł - w dniu koncertu.
Organizator: Knock Out Productions.
  Dodał: Tomek [ 14-05-2024 | 13:27 ]© https://www.METALSIDE.pl 2000 - 2024 r.
Nie używaj żadnych materiałów z tej strony bez zgody autorów!