»» Tool zagra w Polsce!


Formacja Tool powraca do Europy na długo wyczekiwaną wiosenną trasę koncertową, obejmującą, m.in. występy w londyńskiej The O2 Arena, sztokholmskiej Tele2 Arena i paryskiej Accor Arena, a także na festiwalach Graspop Metal Meeting, Tons of Rock i CopenHell. Polski przystanek tej trasy zaplanowano na 11 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie. Bilety do sprzedaży trafią 17 listopada, a dzień wcześniej ruszy przedsprzedaż.

Informacje o europejskiej trasie koncertowej są następstwem szczególnie pracowitego okresu dla muzyków z Los Angeles, w składzie: Danny Carey, Justin Chancellor, Adam Jones i Maynard James Keenan. Artyści są obecnie w trakcie tournée po Ameryce Północnej trwającego do lutego przyszłego roku. W ciągu ostatnich pięciu miesięcy Tool wystąpił na festiwalach: Aftershock, Welcome to Rockville, Louder Than Life i Sonic Temple Arts & Music, a także na jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu Power Trip, które Metal Hammer opisał jako: "roztapiający umysł, triumfalny pokaz tego, jak wyjątkowa jest ich sztuka, transcendentalne doświadczenie, które przekracza granice gatunku".

Bilety na wszystkie koncerty będą dostępne w najbliższy piątek, 17 listopada o godzinie 10:00. Członkowie Tool Army mają możliwość zakupu biletów od 14.11 od godz. 10:00 w ramach specjalnej przedsprzedaży dla klubowiczów, w ramach której będzie również dostępna ograniczona liczba pakietów VIP, które od 17.11 będą dostępne w sprzedaży ogólnej. Wybrane pakiety obejmują: bilety premium, dostęp do sound check ze zdjęciem grupowym, ekskluzywne gadżety i nie tylko.

Na wszystkich europejskich koncertach (poza festiwalami) jako gość specjalny wystąpi zespół Night Verses.


  Dodał: Gumbyy [ 14-11-2023 | 10:45 ]© https://www.METALSIDE.pl 2000 - 2023 r.
Nie używaj żadnych materiałów z tej strony bez zgody autorów!