»» Triumph Of Death: Premiera albumu "Resurrection Of The Flesh"


10 listopada swoją premierę miało wydawnictwo "Resurrection Of The Flesh" zespołu Triumph Of Death. Debiutancki album jest zwieńczeniem trzech koncertów. Nagrany wiosną 2023 roku na festiwalach Hell's Heroes w Houston (USA), Dark Easter Metal Meeting w Monachium (Niemcy) oraz na SWR Barroselas Metal Fest (Portugalia). Album został wyprodukowany przez Toma Gabriela Warriora i V. Santurę z Triptykon. Nagrania oddają prymitywne, surowe i ciężkie brzmienie zespołu w najlepszej formie. Mimo, że te utwory powstały cztery dekady temu, te wykonania przekonują, że muzyka Hellhammer potrafi poruszyć i jest tak samo mocna jak wtedy, gdy została napisana. Od pierwszych akordów utworu "Third Of The Storms (Evoked Damnation)" do wrogich, chorobliwych dźwięków kończących "Triumph Of Death", ten album przez całe swoje 60 minut trwania uchwycił ducha i intensywność wykonywanej muzyki na koncertach Triumph Of Death, stając się dokumentem obezwładniającej mocy koncertów tego składu. Muzyki która miała być zapomniana, a która przetrwała dziesięciolecia stając się ponadczasową i legendarną.

Tom Gabriel Warrior: "Ten album jest przede wszystkim świadectwem niezwykłej więzi pomiędzy słuchaczem a zespołem. Muzyka Hellhammer należała do podziemia między 1982 a 1984 rokiem, wtedy często wyśmiewana i odrzucona. Dziś zawdzięczamy jej że możemy grać na żywo na całym świecie, prezentując ją ludziom otwartym, pełnym entuzjazmu i którzy umożliwiają to, że te koncerty są możliwe. Dajemy im tak samo dużo jak oni dają nam, a nasza wdzięczność dla nich nie ma granic.'

Triumph Of Death:

Tom Gabriel Warrior - wokal/gitara
André Mathieu - gitara/wokal
Jamie Lee Cussigh - gitara basowa
Tim Iso Wey – perkusja

Resurrection Of The Flesh dostępne będzie w wersjach:

- Deluxe CD mediabook
- Podwójny winyl gatefold z książeczką i plakatami na czarnym winylu oraz na winylu kolorowym czarno białym swirl (tylko w wybranych sklepach)
- Super deluxe pdwójny czerwony winyl z książeczką oraz dodatkowo singlem na 7' calowym winylu i plakatami

Lista utworów:
01. The Third Of The Storms (Evoked Damnation)
02. Massacra
03. Maniac
04. Blood Insanity
05. Decapitator
06. Crucifixion
07. Reaper
08. Horus/Aggressor
09. Revelations Of Doom
10. Messiah
11. Visions Of Mortality
12. Triumph Of Death

Bonus 7" song (Super deluxe edition only)
13. Decapitator (Live In Houston)
  Dodał: Gumbyy [ 11-11-2023 | 21:20 ]© https://www.METALSIDE.pl 2000 - 2023 r.
Nie używaj żadnych materiałów z tej strony bez zgody autorów!