»» Motörhead - "Another Perfect Day" w wersji Deluxe


"Another Perfect Day" uważany jest za jeden z najbardziej kontrowersyjnych albumów w historii grupy Motörhead. Od samego jej początku była to płyta stojąca w opozycji do wszystkiego. Po tym, jak gitarzysta Thin Lizzy Brian "Robbo" Robertson zastąpił w zespole Eddiego Clarke'a, szósty album Motörhead zaprezentował zupełnie inne muzyczne podejście - Lemmy określił je jako "musicalowe". Klasyczny skład grupy wypełnił swoją misję wykorzystując pełen potencjał swojej nieokrzesanej dzikość. Teraz zespół poszedł tradycyjnym rockowym tropem, wzmocniony przez starannie dobraną produkcję.

W 1983 roku piekielne patenty Lemmy'ego i Philla owinięte zostały przez wielowymiarowe, piętrzące się efekty gitarowe Robbo. Początkowo zaskoczyło to fanów, przyzwyczajonych do przypiekania na gorąco przez zwodnicze, złożone termonuklearne bluesowe riffy i ozdobniki Eddiego. Następująca po skrytykowanym albumie "Iron Fist", ta kolejna w dyskografii zespołu płyta "Another Perfect Day" staje dziś przed nami po 40 latach od swojego debiutu i turbulencjach, które przeżyła w swoim czasie. Ten album był jedynym takim rozdziałem w historii zespołu, dzieląc ją na to co przed nią i to co po niej.

Po czterdziestu latach od swojej premiery, "Another Perfect Day" utrzymuje swoją pozycję najbardziej surrealnego odjazdu we wczesnej historii Motörhead. Album zasłużył na ponowną ocenę, oddzielną od tamtego gorącego czasu i emocji związanych z rozpadem klasycznego składu i dołączeniem Robbo.

W ramach celebracji 40 rocznicy wydania szóstego albumu studyjnego w arsenale Motörhead, "Another Perfect Day" ukaże się w nowych wersjach deluxe. Będzie wersja podwójna CD i potrójna winylowa z twardą oprawą i dużymi książeczkami. Płyty zawierać będą remaster oryginalnego albumu, oraz nigdy niepublikowany pełen koncert z 22 czerwca 1983 roku nagrany w Hull City Hall. Na CD i w digitalu znajdą się także nigdy do tej pory niepublikowane wersje demo nagrań z płyty. W książeczce będzie historia powstania albumu oraz wiele nigdy niepublikowanych zdjęć. Jest także limitowana edycja pojedynczego kolorowego winyla (niebiesko czarny swirl) z oryginalnym albumem w zremasterowanej wersji.

Szczegóły:

LP & CD zestaw utworów
Album "Another Perfect Day":

01. Back At The Funny Farm
02. Shine
03. Dancing On Your Grave
04. Rock It
05. One Track Mind
06. Another Perfect Day
07. Off To War
08. I Got Mine
09. Tales Of Glory
10. Die You Bastard

CD & Digital: utwory bonusowe:
11. Turn You Round Again (I Got Mine, B-Side)
12. Hoochie Coochie Man (Live, Shine B-Side)
13. (Don't Need) Religion (Live, Shine B-Side)
14. Climber (Demo)
15. Fast One (Demo)
16. Chinese (Demo)
17. Climber (Instrumental Demo)

Live at Hull City Hall, 22.06.1983
(Nigdy niepublikowany)
01. Back at the Funny Farm
02. Heart of Stone
03. Shoot You in the Back
04. Marching Off to War
05. Iron Horse / Born to Lose
06. Another Perfect Day
07. Hoochie Coochie Man
08. (Don't Need) Religion
09. One Track Mind
10. Go to Hell
11. America
12. Shine
13. Dancing on Your Grave
14. Rock It
15. Bite the Bullet
16. The Chase Is Better Than the Catch

Premiera tego wydawnictwa odbędzie się 3 listopada. Przedsprzedaż: https://motorhead.lnk.to/APD40PR.


  Dodał: Gumbyy [ 15-09-2023 | 13:10 ]© https://www.METALSIDE.pl 2000 - 2024 r.
Nie używaj żadnych materiałów z tej strony bez zgody autorów!