Dzisiaj jest: czwartek 23 marca 2017 r. "Always Look On The MetalSide Of Life!" - Luigi


   News
 

 »» Metallica zagra w Krakowie!


Metallica ogłosiła dzisiaj europejską część trasy koncertowej promującą nowy album "Hardwired...To Self-Destruct". Trasa rozpocznie się od dwóch koncertów w Amsterdamie w Ziggo Dome 4 i 6 września. A 28 kwietnia przyszłego roku zespół zagra w krakowskiej Tauron Arenie!

Bilety w przedsprzedaży będą najwcześniej dostępne dla członków Legacy Met Club (od wtorku 21 marca godz. 16) następnie dla tzw. "Fifth Members" (od wtorku 21 marca godz. 17), a do ogólnej sprzedaży bilety trafią w piątek 24 marca.

Każdy zakupiony bilet przez oficjalne punkty sprzedaży będzie upoważniał do odebrania standardowej edycji "Hardwired… To Self-Destruct" w wersji fizycznej lub cyfrowej. Więcej informacji o odebraniu płyty będzie zawarte w mailu potwierdzającym zakup biletu. Informacje jak sprezentować komuś album, który został zakupiony znajdą się na stronie.

Metallica przy współpracy z CID Entertainment proponuje wachlarz specjalnych możliwości związanych z trasą, między innymi trzy opcje specjalnych wrażeń takie jak bilety premium i udogodnienia z nimi związane: wcześniejsze wejście na arenę koncertową, wizyta w muzeum "Memory Remains" i spotkanie z zespołem.


  Dodał: Gumbyy [ 16-03-2017 | 18:04 ]
{PARTNERZY:

         

     

© http://www.METALSIDE.pl 2000 - 2017 r.
Nie używaj żadnych materiałów z tej strony bez zgody autorów!