Dzisiaj jest: czwartek 23 marca 2017 r. "Always Look On The MetalSide Of Life!" - Luigi


   DVD
 

 »» Gamma Ray - Hell Yeah!!! The Awesome Foursome
Jak wydać dobre, koncertowe DVD? Odpowiedź jest prosta - zorganizować Obscene-Extreme-Brutal-Fekal Open Air, nagrać koncerty, dołączyć do tego clipy + dokument z rzygania na odległość i jest, fani to łykną! Coraz więcej jest DVD na rynku, a nasze skromne portfele coraz chudsze, ale ponoć od przybytku głowa nie boli. Są jednak kapele, które pod kątem wydawnictw DVD raczej nas nie rozpieszczają. Ile to czasu musieliśmy się wyczekać, aby w nasze czcigodne-metalowe ręce wpadło wydawnictwo niemieckich tuzów heavy metalu - Gamma Ray. "Hell Yeah !!! The Awesome Foursome (And The Finnish Keyboarder Who Didn't Want To Wear His Donald Duck Costume)" - jest właściwie pierwszym konkretnym DVD w historii tej znakomitej kapeli, bo "Heading For The East" i "Lust For Life" to inna bajka w karierze zespołu. Dobra, tyle wstępu, ale podobno, po 30-tce facet powoli zmienia się w tetryka i psioczy na wszystko...

"Hell Yeah..." prezentuje się fantastycznie. Dysk 1 to prawie dwugodzinny koncert z Montrealu, z maja 2006r, zarejestrowany na trasie promującej album "Majestic". Zestaw koncertu to same hity: "Gardens Of The Sinner", mój faworyt "Man On A Mission", chóralnie wyśpiewany z publiką "Heavy Metal Universe", "Somewhere Out In Space", "Land Of The Free", "Rebellion In Dreamland", "Send Me A Sign" i tak dalej... Jedynym brakującym ogniwem jest brak np. "Armageddon" z płyty "Powerplant". Ze sceny bije taka moc, że aż ciarki przechodzą. Koncert fajnie zrealizowany i Gamma Ray, która podejrzewam ma więcej radochy z bycia na tej scenie niż publika pod sceną. Po prostu prawdziwy, pieprzony heavy metal!

Dysk 2 to oczywiście jak zwykle bywa przy tego typu wydawnictwie, dokument o historii kapeli, teledyski (zwłaszcza te z okresu Ralfa Scheepersa na wokalu są przezabawne - i ta jego goła klata...), dalej mamy parę utworów z Wacken Open Air. Nie lada gratką dla fanów kapeli są na tym dysku utwory wykonane "bez prądu" z Japonii: "Rebellion In Dreamland", "Land Of The Free", "Fairytale", "Send Me A Sign". Totalny luz, brakuje tylko kielichów i jakiegoś dobrego trunku, aczkolwiek ciekawe co mieli w plastikowych butelkach... Świetnie to wyszło! No i pozostał jeszcze deserek - dodatkowe DVD, a na nim 4 utwory z tegorocznego koncertu w Barcelonie - "Into The Storm", "Empress", "From The Ashes", "The Real Word" - wszystkie z ostatniej płyty studyjnej "Land Of The Free II". Te utwory również znakomicie prezentują się na żywo. Mamy jeszcze filmik z pobytu kapeli w Hiszpanii.

To wydawnictwo to naprawdę potęga! Warto było czekać tyle czasu, no i poświęcić trochę grosza. Piękne wydanie i zawartość mistrzowska. Obowiązek dla każdego fana heavy metalu!

Disc I:

01. Welcome
02. Gardens Of The Sinner
03. No World Order
04. Man On A Mission
05. Fight
06. Blood Religion
07. Heavy Metal Universe
08. Dream Healer
09. Heart Of The Unicorn
10. Fairytale [acoustic version]
11. The Silence
12. Beyond The Black Hole
13. Valley Of The Kings
14. Somewhere Out In Space
15. Land Of The Free
16. Rebellion In Dreamland
17. I Want Out
18. Send Me A Sign

Disc II:

01. History
02. Road Movie USA 2006
03. Unplugged In Japan
04. Heavy Metal Universe (Video)
05. Space Eater (Video)
06. One With The World (Video)
07. Rebellion In Dreamland (Video)
08. Gamma Ray (Video)
09. Eagle (Video)
10. Send Me A Sign (Video)
11. One With The World (Live at Wacken 2003)
12. Last Before The Storm (Live at Wacken 2003)
13. Rebellion In Dreamland (Live at Wacken 2006)
14. Heavy Metal Universe (Live at Wacken 2006)
15. Somewhere Out In Space (Live at Wacken 2006)

Disc III:

1. Road Movie Hellish Rock Spain
2. Into The Storm (Live at Barcelona 2008)
3. Empress (Live At Barcelona 2008)
4. From The Ashes (Live At Barcelona 2008)
5. Real World (Live At Barcelona 2008)

Cały tytuł wydawnictwa to: "Hell Yeah!!! The Awesome Foursome And The Finnish Keyboarder Who Didn't Want To Wear His Donald Duck Costume - Live In Montreal"

Premiera: 24.10.2008 r.
Wydawca: nico


  Dodał: Tomasz Solarz [ 05-09-2010 | 16:48 ]

{PARTNERZY:

         

     

© http://www.METALSIDE.pl 2000 - 2017 r.
Nie używaj żadnych materiałów z tej strony bez zgody autorów!